KURUMSAL

BAŞKANIN MESAJI

Temellerini 1977 yılında attığımız Artaş İnşaat olarak biz; Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan bir sektörün temsilciyiz. Bu bilinçle her zaman başta devletimiz olmak üzere, tüm meslektaşlarımız ve çalışanlarımız ile beraber yol alıyor, ülkeye katma değer sağlayan yatırımlar gerçekleştiriyoruz. Konut, alışveriş merkezi, otel inşaatları ve yönetimleri ile gayrimenkul, perakende ve turizm sektörlerinde etkin rol alıyoruz.

Bugüne kadar toplam 16 bin konut teslim ettik. Avrupa Konutları markamız ile “konutta güvenin ve kalitenin markası” haline gelmemizde ki en önemli etken; müşteri memnuniyetinin öncelikli ilkemiz olmasıdır. Erken teslim ve yatırımcısına sağladığı yüksek prim ile kazandığımız güveni; teslim sonrası desteğimizle güçlendirdik. İstanbul’un çeşitli yerlerinde bu markamız altında konutları, sosyal alanları, peyzajı ve ticari üniteleri ile nitelikli yaşam alanları oluşturduk. Ortak girişimler ile geliştirdiğimiz mega projelerimiz Vadistanbul ve Tema İstanbul ise; dünya şehri İstanbul’a yakışır, sembol projeler olma yolunda ilerliyor.

2016’da inşaatı devam eden 5 projemize ilave olarak inşaatına 2017’de başlayacağımız 5 yeni projemizle bu yıl toplam 10 projede çalışmalarımızı sürdüreceğiz. 2 milyon 825 bin m2 inşaat alanına sahip olacak projelerimiz ile 10 bin üzerinde kişiye istihdam olanağı sağlayacağız.

2016 yılında gerçekleşen hain darbe girişiminin ardından 2017 yılında Türkiye’nin istikrarlı çizgisini tekrar yakalayacağına inanıyor, ülkemizin huzur içinde olmasını temenni ediyor ve yatırımlarımızı sürdürüyoruz.

Süleyman Çetinsaya

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı