SİTE YÖNETİMLERİ

SİTE YÖNETİMLERİ

5 YILDIZLI KONFOR

AVRUPA KONUTLARI'NDA PROJELER 5 YILDIZLI TATİL KÖYÜ KONSEPTİNDE!

Avrupa konutları, proje özelliklerinin yanısıra içindeki yaşam ile de farklılaşıyor, havuzları, peyzaj alanları, cafe, restaurant, kuaför, market gibi ticari üniteleri ile 5 yıldızlı tatil köyü konseptinde tasarlanan projelerde hizmet anlayışıda üst düzeyde tutuluyor.

İnşaattan yaşama geçiş aşamasında oluşturulan site yönetimlerinde peyzaj, temizlik, teknik ve güvenlik departmanları kuruluyor. Teknik departman yerleşim aşamasında konut sahiplerine ihtiyaçları doğrultusunda yardımcı olurken, projelerin ortak alanlarındaki donanımların bakımını da titizlikle gerçekleştiriyor. Peyzaj departmanı, mimari ekibin tasarladığı konsepti koruyarak, mevsimine uygun bitki ekimleri ve bakımları ile projeleri hep yeşil tutuyor. Temizlik departmanı hem blokların hem de ortak alanların temizliğini düzenli olarak yaparken, güvenlik ekibi ileri teknoloji ile 7/24 güvenlik sağlıyor.

Yaşamın kaliteli bir şekilde sürmesini sağlayan bu hizmetler düşük bir aidat karşılığında veriliyor. Avrupa konutları kendisini farklılaştıran düşük aidat geleneğini yıllarca tüm projelerinde sürdürüyor

* Ticari ünitelerdeki çeşitlili her bir projede farklılık göstermektedir.